Код: 25461
Локација: Kozle
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
2000 еур
Шифра 25461
Се продава убав стан во Козле, на мирна локација, во близина на Германска Амбасада. Станот е на 1 кат, во мала мини зграда, со централно градско греење. Истиот има 77м2, убава дневна соба со кујна и излез на убав балкон, 2 спални соби, 1 купатило и 1 гостинско вц. Станот се продава со вградена кујна и вградени плакари. Постои можност дополнително да се купи гаражно место.
Цена 2000 евра/м2.
Контакт 071/271-271

Code 25461
A very nice apartment for sale in Kozle, in a quiet location, near the German Embassy. The apartment is on the 1st floor, in a small mini building, with central city heating. It has 77 m2, very nice living room with a kitchen and exit to a nice balcony, 2 bedrooms, 1 bathroom and 1 guest toilet. The apartment is sold with a built-in kitchen and built-in closets. There is a possibility to additionally buy a garage space.
Price 2000 euros/m2.
Contact 071/271-271
Детали
77 m2
1/3
3
2
1
Централно
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
10.08.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Козле
16.09.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 6
Kozle
06.01.2018
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 3
Козле
19.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 150 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.