Код: 25591
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
300 EUR
Агенција Асторија изнајмува убав стан во Центар, со површина од 50м2. Располага со една спална соба,дневна соба со кујна и едно купатило. Станот е на 4ти кат,со лифт во понова зграда. Има сопствено греење и паркинг место пред зграда.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
50 m2
не
Да
4
2
1
1
Сопствено
Поволности
Лифт
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
23.12.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 2
Centre
18.09.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
28.11.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
27.12.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 36 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.