Код: 25724
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1100 евра
Се изнајмува стан во строгиот Центар во комплексот Diamond . Станот е со вкупна квадратура од 88м2 и се состои од дневна,трпезарија,кујна,две спални,две бањи и балкон. Ориентиран е на Југ и истиот изобилува со светлина.
Комплетно е опремен со мебел и бела техника.
Детали
88 m2
5 m2
15
3
2
2
Централно
југ
2023
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
13.10.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 47 m2
Соби: 2
Centre
17.05.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Centre
11.05.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 100 m2
Соби: 4
Centre
14.09.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.