Код: 25795
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Деловен објект
500 евра
Шифра 25795
Се изнајмува дуќан/деловен простор од 60м2 на одлична локација кај пазарчето во Тафталиџе. Се состои од една отворена просторија, една помала просторија со место за чајна кујна и еден санитарен чвор. Просторот е доста светол и одговара за многу намени, кафуле, продавница, фризерско-козметичко студио, канцелариско работење и сл.
Цена 500 евра/месечно.
Контакт 071/271-271
Детали
60 m2
пр
2
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Taftalidze 1
14.12.2021
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 190 m2
Соби: 5
Taftalidze 1
09.12.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Taftalidze 1
22.03.2023
Продава
Куќа
Големина: 287 m2
Соби: 7
Taftalidze 1
19.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.