Код: 25824
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
380 евра
Шифра 25824
Се изнајмува комплетно реновиран и наместен, прекрасен стан од 60м2, на улица Ленинова, близу Холандска Амбасада. Станот се наоѓа на 4-ти кат, во постара зграда со голем лифт и градско парно греење. Истиот се состои од влезен ходник, дневна соба со трпезариски дел и излез на тераса, кујна, 1 спална соба и 1 тоалет.
Цена 380 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25824
Completely renovated and furnished, excellent apartment with 60 m2 for rent, on Leninova Street, near the Embassy of Holland. The apartment is located on the 4th floor, in an older building, with a large elevator and central city heating. It consists of an entrance hall, a living room with a dining area and exit to the terrace, a kitchen, 1 bedroom and 1 bathroom.
Price 380 euros/month.
Contact 071/271-271Детали
60 m2
4/5
2
1
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
21.02.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Centre
10.11.2022
Изнајмува
Продавница
Големина: 110 m2
Соби: 1
Centre
11.08.2022
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 230 m2
Соби: 1
Centre
21.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.