Код: 25892
Локација: Karposh 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
380 евра
Шифра 25892
Се изнајмува комплетно реновиран стан од 70м2, на високо приземје, во Карпош 1, во близина на факултетите. Станот се состои од влезен ходник, комфорна дневна соба со чајна кујна и убава тераса, одвоен дел со 2 спални соби и 1 купатило. Станот се изнајмува празен и истиот одговара за канцелариско работење или за живеење. Приклјучен на градско парно греење.
Цена 380 евра/месечно.
Контакт 071/271-271 или 071/333-336

Code 25892
Completely renovated apartment for rent with 70 m2, on the upper ground floor, in Karpos 1, near the Universities. The apartment consists of an entrance hall, a comfortable living room with a kitchenette and a beautiful terrace, a separate part with 2 bedrooms and 1 bathroom. The apartment is rented empty and is suitable for office work or living. Connected to central city heating.
Price 380 euros/month.
Contact 071/271-271 or 071/333-336
Детали
70 m2
3
1
Централно
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Karposh 1
04.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 30 m2
Соби: 1
Karposh 1
20.09.2022
Продава
Стан
Големина: 34 m2
Соби: 2
Karposh 1
22.04.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 63 m2
Соби: 3
Karposh 1
22.05.2024
Продава
Стан
Големина: 119 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.