Код: 19537
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
260000 EUR + трошоци
Се продава екстра луксузен стан во Скопје, Карпош 2 со 160 м2 на 4ти спрат (вкупно 6) со лифт, три спални, две купатила (едно со Jacuzzi), еден голем балкон, остава, опремен со модерен мебел, клима, централно греење, интернет, кабелска телевизија, подземна гаража и базен.
Детали
160 m2
Да
4
4
3
2
Централно
2006
Поволности
Лифт
Подрум
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Базен
Галерија

Слични

Karposh 2
09.03.2015
Продава
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Karposh 2
13.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 104 m2
Соби: 3
Karposh 2
10.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 156 m2
Соби: 4
Karposh 2
15.08.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2