Код: 22387
Локација: Vlae
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
700 EUR + трошоци
Се изнајмува куќа во Влае, со површина од 140 м2 и двор од 100 м2. Приземје: дневна соба, трпезарија, целосно опремена кујна, 1 тоалет, спа соба: сауна, џакузи. Прв кат: главна спална, со блакон од 12 м2, 2 помали спални, 1 купатило.
Детали
140 m2
100 m2
Да
1+2
4
3
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Vlae
18.05.2018
Изнајмува
Стан
Влае
11.12.2009
Продава
Стан
Големина: 136 m2
Соби: 3
Vlae
28.12.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 250 m2
Соби: 6
Vlae
07.07.2017
Изнајмува
Куќа