Код: 22786
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR + трошоци
Се изнајмува луксузен стан во Црниче со површина од 137 м2. Станот има дневна соба со трпезарија и кујна, 3 спални, 2 купатила + 1 гостинско WC и балкон со прекрасен поглед, сопствено греење на струја
Паркинг простор во гаража.

Контакт телефон:
+389 71/236-797
Детали
137 m2
4
3
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Crniche
18.09.2014
Изнајмува
Стан
Crniche
04.12.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Crniche
09.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 103 m2
Соби: 4
Crniche
22.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4