Код: 23960
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1200 EUR
Се продава нов стан во подзатскриена зграда во близина на Нова, Тафталиџе. Станот е 155 м2 на 1рв спрат, ориентација север-југ. Се состои од три спални. Главната спална има сопствено купатило со мермер, гардероба и балкон и две спални со сопствени купатила. Голема дневна со камин, кујна со трпезарија и остава.
Греењето е со фенкојлери и има подно греење во купатилата. Има мрежи за комарци и електрични завеси.
Цената е 1200 EUR за метар квадратен, со вклучена гаража и без данок за пренос

Контакт телефон:
071 / 236-787
Детали
155 m2
Да
Друго
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Taftalidze 1
03.10.2014
Продава
Куќа
Големина: 450 m2
Соби: 6
Taftalidze 1
08.05.2018
Изнајмува
Куќа
Големина: 280 m2
Соби: 5
Taftalidze 1
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 450 m2
Соби: 4
Taftalidze 1
31.05.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3