Код: 24288
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
3000 EUR + персонален + трошоци
Се изнајмува куќа во Центар со површина од 560 метри квадратни, со 9 соби, 7 купатила, лифт и паркинг простор за 7 автомобили. Се простира на 3 спрата и е одлична за канцеларии.
Детали
560 m2
200 m2
Да
3
9
9
Централно
2001
Поволности
Лифт
Подрум
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Галерија

Слични

Centre
02.03.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 2
Centre
25.08.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 95 m2
Соби: 3
Centre
12.02.2011
Изнајмува
Стан
Големина: 59 m2
Соби: 2
Centre
15.05.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.