Код: 24377
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
330 EUR + трошоци
Се издава стан со површина од 107 метри квадратни. Има три спални, три дневни и балкон. Станот е на четврти спрат, со централно греење во постара зграда.
Детали
107 m2
Да
4
4
3
Централно
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Тафталиџе 1
17.09.2018
Продава
Стан
Големина: 130 m2
Taftalidze 1
09.06.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 3
Тафталиџе 1
13.04.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Taftalidze 1
08.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 4