Код: 24492
Локација: Michurin
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
62000 EUR + 3% данок на пренос
Се продава одличен стан во Мичурин спроти старата општина Аеродром со површина од 60 метри квадратни. Има 2 спални, дневна со кујна и балкон од 4 метри квадратни. Апартманот е на прв спрат и има подрум од 8 метри квадратни. Цена по договор

Контакт телефон
071 / 333-336
Детали
60 m2
4 m2
1
3
2
Централно
Исток
Поволности
Лифт
Подрум
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Галерија

Слични

Michurin
06.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Michurin
14.06.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Michurin
26.05.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 76 m2
Соби: 4