Код: 24620
Локација: Aerodrom
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
120000 EUR
Се продава прекрасен стан на одлична локација во Аеродром кај Скопјанка.Станот е во постара зграда, но е со одличен распоред, комплетно реновиран, подот е махагони увезен од Грција, сите врати се освен влезната се исто махагони и рачно изработени за станот, влезната врата е блиндирана со челичен оквир, полнета со песок против пожар. Кујната е custom dizajn и е направена од дабово дрво.Керамиката низ целиот стан е Италијанска.Со oversized плочки во кујната и големото купатило. Станот е на 3 ти кат, со сопствено греење парно, но има можност да се користи и централно греење. Станот има површина од 95 м2, една голема спална соба и една помала спална, 1 бања и 1 гостинско тоалет. Има голем полузатворен балкон, и електрични ролетни на сите прозори, сите светла се Италијански со потенциометри за амбиентно светло. Со станот има и паркинг место во гаража.
Детали
95 m2
Да
3
3
2
2
Сопствено
Агент
Деспина Китановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 071/236-797
Email
despina.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Aerodrom
03.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 3
Aerodrom
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Aerodrom
06.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Aerodrom
09.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2