Код: 24632
Локација: Kozle
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Спрат од куќа
135000 Евра
Шифра 24632
Се продава спрат од куќа на приземје од (пр+1+поткровје) во Козле, на мирна локација близу Германска Амбасада. Станот се продава комплетно реновиран со нови подови, врати, блиндор влезна врата, прекрасна нова кујна, нови санитарии во купатилата, со нова електрична инсталација и водовод. Греењето е сопствено на котле на струја и на инвертори. Истиот се состои од голем дневен салон со кујна и излез на тераса, 3 спални соби, 2 купатила и утилити. Според имотен лист станот има 103м2 внатрешна површина, подрум од 27м2 и остава од 9м2. Со станот следува тераса од 20м2 како и гаража од 10м2 кои не се на имотен лист. Вкупната површината на заедничкиот двор по имотен лист е 372м2.
Цена 135000 Евра
Контакт 071/271-271
Детали
103 m2
372 m2
20 m2
приземје
4
3
2
Сопствено
Поволности
Подрум
Клима
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Kozle
27.07.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 2
Kozle
14.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Kozle
30.09.2020
Продава
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 6
Kozle
24.07.2018
Изнајмува
Стан