Код: 24669
Локација: Kozle
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
180000 EUR
Агенција Асторија продава нов невселуван стан во Козле, со површина од 130м2. Располага со 3 спални соби, 2 бањи и еден гостински тоалет. Станот е на високо приземје, во новоградба. Со станот следува дворно место од 60м2 и едно гаражно место. Цена 180.000 евра. За подетални информации може да не контактирате на тел. бр. 071/333-336
Детали
130 m2
60 m2
приземје
4
3
3
Сопствено
Поволности
Гаража
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 180 m2
Соби: 5
Kozle
14.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Kozle
22.09.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Kozle
10.08.2018
Продава
Куќа