Код: 24686
Локација: Vodno
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
985000 Евра
Шифра 24686
Се продава единечна куќа на прекрасна и раритетна локација во срцето на Водно, во непосредна близина на амбасадорските резиденции на Шпанија, Франција и Австрија. Куќата е од постара градба со вкупна површина од 296м2 а плацот е со површина од 847м2. Фронтален и непречен поглед кон градот и кон Водно. Единствена и ретка можност да купите недвижност на одлична локација на Водно.
Контакт 071/271-271
Детали
296 m2
847 m2
2
8
6
4
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Vodno
17.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 228 m2
Соби: 5
Vodno
29.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 94 m2
Соби: 3
Vodno
11.05.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 114 m2
Соби: 3
Vodno
30.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.