Код: 24707
Локација: Kozle
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
320000 Евра
Шифра 24707
Се продава понова куќа на мирна локација во Козле, со градско парно греење, во близина на слаткарницата Канела. Куќата е поделена на две независни станбени единици. Приземјето е како посебен стан од 69м2 со дневна соба, кујна, 2 спални соби и 1 купатило. Горниот кат е исто така стан на две нивоа, со посебен влез, со вкупно 194м2, а истиот се состои од голем дневен салон, посебна кујна, 3 спални соби, 3 купатила, утилити и 2 тераси. Дворот има вкупна површина од 337м2.
Контакт 071/271-271

Code 24707
Newer house for sale on quiet location in Kozle, with central city heating, near cake shop Kanela. The house is composed of two separate apartments. On the ground floor there is an apartment with 69m2, with a living room, kitchen, 2 bedrooms and 1 bathroom. The upper floor apartment is on two levels, has a separate entrance and it has a total of 194m2 of living space. It has a very large living room, separate kitchen, 3 bedrooms, 3 bathrooms, utility room and 2 terraces. The yard has a total of 337m2 surface area.
Contact 071/271-271
Детали
250 m2
300 m2
2
6
5
4
Централно
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
03.03.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Kozle
14.09.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 150 m2
Соби: 4
Kozle
23.08.2016
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 130 m2
Соби: 4
Kozle
07.06.2018
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 86 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.