Код: 24784
Локација: Karposh 1
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1250 EUR + 3%
Шифра 24784

Агенција Асторија Продава/Издава двособен стан на Рузвелтова, со површина од 62м2. Располага со една спална соба,дневна со кујна и тераса. Станот има една бања и е приклучено на топлификација. Во нова зграда со лифт. Цена 1.250 евра/м2 + 3% данок на пренос за продажба, за издавање 300 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
62 m2
4
2
1
1
Централно
2016
Поволности
Лифт
Интернет
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Karposh 1
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 1
16.07.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 123 m2
Соби: 4
Karposh 1
21.03.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 3
Karposh 1
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 47 m2
Соби: 2