Код: 24912
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Спрат од куќа
125000 EUR + 3%
Шифра 24912

Агенција Асторија продава кат од куќа во Тафталиџе, во близина на Катастар, со површина од 104м2. Во мометов станот е поделен на две станбени единици, но може да се врати и во првобитна положба. Располага со 3 спални соби, 2 купатила, кујна и тераса со излез во двор. Станот е на 1ви кат или високо приземје. Поседува и подрум од 26м2. Цена 125.000 евра + 3% данок на промет.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
104 m2
да
Да
1
4
3
2
Централно
исток/запад
Поволности
Подрум
Интернет
Клима
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Taftalidze 1
20.07.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Taftalidze 1
08.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 4
Taftalidze 1
24.10.2018
Продава
Стан
Големина: 133 m2
Соби: 4
Taftalidze 1
18.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.