Код: 25180
Локација: Przhino
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
185000 EUR + 3%
Агенција Асторија продава куќа во Пржино,на мирна локација,со површина од 125м2 ( 90м2 станбена површина на 1ви кат и 35м2 посебен апартман на приземје ) како и дворно место од 350м2. Располага со 2 спални соби (со можност за трета спална) бања и гостински тоалет,пространа дневна соба со одвоена кујна со излез во дворот. Посебна гаража и можност за дополнителни три паркинг места.

Контакт тел.
071/333-336
071/271-271
Детали
125 m2
350 m2
Да
1
5
3
2
Сопствено
Поволности
Интернет
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Przhino
19.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Przhino
14.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Przhino
27.08.2021
Продава
Спрат од куќа
Големина: 126 m2
Соби: 4
Przhino
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.