Код: 18156
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
700 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, населба Дебар Маало со 95 м2 на 6ти спрат (вкупно 6) со лифт, три спални, две купатила, дневна соба, кујна, трпезарија и балкон, Станот е целосно опремен со нов модерен мебел, централно греење, клима уреди, кабелска телевизија, интернет и гаража.
Детали
96 m2
Да
6
4
3
2
Централно
2007
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
04.09.2024
Продава
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Debar maalo
03.05.2018
Изнајмува
Куќа
Debar maalo
19.05.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Debar maalo
05.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.