Код: 19547
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, Центар (близу Универзална Сала) со 60 м2 на 4ти спрат со лифт, две спални, едно купатило, комплетно опремен со нов мебел, клима, сопствено греење, интернет и кабелска телевизија.
Детали
60 m2
Да
4
3
2
1
Сопствено
2009
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 59 m2
Соби: 2
Centre
28.12.2012
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 200 m2
Centre
10.07.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 1650 m2
Соби: 10
Centre
02.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.