Код: 22563
Локација: Bunjakovec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Продавница
500 EUR
Се издава дуќан - спроти Буњаковец, кај кафич КАЛА, на приземје.

* 41 м2
* WC
* убави плочки
* осветлување може да се намести по ваш избор
Детали
Друго
Галерија

Слични

Буњаковец
04.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Bunjakovec
06.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Bunjakovec
23.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Буњаковец
06.04.2023
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 141 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.