Код: 25095
Локација: Bunjakovec
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Продавница
23000 евра
Агенција Асторија нуди за издавање и за продавање деловен простор во Буњаковец, вкупна површина 35м2. Просторот е поделен на две простории 29м2 + 6м2 и располага со купатило.
цена за продажба : 23 000
цена за издавање: 120 евра
контакт: 071-236-797
Детали
35 m2
1
2
1
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Буњаковец
06.04.2023
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 141 m2
Соби: 1
Bunjakovec
04.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Bunjakovec
16.09.2014
Изнајмува
Продавница
Bunjakovec
21.09.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 250 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.