Код: 23027
Локација: Hrom
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
1800 EUR
Се изнајмува луксузна куќа со површина од 208 м2, прекрасен двор од 475 м2 со паркинг простор. Куќата располага со 4 спални, 3 купатила, кујна, голема дневна соба со камин и трпезарија. Греењето е сопствено на струја, и е енергетски ефикасно. Куќата се изнајмува со вградена кујна и плакари, но може да се опреми целосно.
Детали
208 m2
475 m2
5
4
Сопствено
2010
Галерија

Слични

Hrom
24.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 2
Hrom
03.07.2024
Продава
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 8
Hrom
04.04.2024
Продава
Стан
Големина: 81 m2
Соби: 3
Hrom
23.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 135 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.