Код: 25838
Локација: Hrom
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
109000 eur
Се продава стан од 81м2 во Хром на 3-ти кат во нова зграда 2019.
Станот располага со дневен престој, кујна,две спални, бања и гостински тоалет.
Одлична и мирна локација, во близина на градинка, училиште, СП планет и К-mall.
Паркингот е слободен пред самата зграда.

Се продава со вградена кујна и плакари,а по желба на новите сопственици станот може да остане наместен.

Детали
81 m2
4
3
2
2019
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Hrom
23.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 135 m2
Соби: 4
Hrom
24.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 2
Hrom
22.01.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 208 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.