Код: 25349
Локација: Hrom
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 eur
Агенција Асторија изнајмува стан од 135м2 во Хром, како дел од куќа на три спрата. Станот се наоѓа на први спрат, невселуван, со соба за дневен престој, опремена кујна, три спални соби, два тоалета кои се опремени со нова галантерија.Греењето е сопствено со користење на штедлива топлотна пумпа. Станот на користење има и две паркинг места. Населбата е исклучително мирна и добро организирана. Куќата е pet friendly.

Контакт: 071/236-797
Детали
135 m2
1
4
3
2
Сопствено
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Hrom
22.01.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 208 m2
Соби: 5
Hrom
24.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 2
Hrom
04.04.2024
Продава
Стан
Големина: 81 m2
Соби: 3
Hrom
03.07.2024
Продава
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 8
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.