Код: 23093
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 EUR
Се изнајмува луксузен стан во Центар со површина од 74 м2, 2 спални, целосно реновиран со луксузен и нов мебел и поглед кон Водно. Станот е со централно греење, на 5ти кат, со паркинг простор.
Детали
74 m2
5
3
2
Централно
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Centre
07.04.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
14.01.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
16.09.2015
Продава
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
04.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 151 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.