Код: 23564
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1100 EUR
Се издава луксузен стан во центарот на Скопје.
Станот е 109 м2 на петти кат со две спални, две купатила. Греењето е на струја и има два нови инвертера. Паркинг за една кола.
Детали
109 m2
7
3
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Подрум
Телефон
Интернет
Телевизор
Гаража
Галерија

Слични

Centre
30.05.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 1
Centre
17.05.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
09.11.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 3
Centre
18.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.