Код: 24166
Локација: Kozle
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
370000 EUR
Се продава куќа во Козле.
Со површина од 430 метри квадратни, од кои:
Канцелариски простор (приземје и подрум) 180 м2 со посебен влез
Приземје: три соби, кујна и тоалет
Подрум: четири соби и остава.

Простор за живеење (прв и втор спрат) 250 м2
Прв спрат: отворена дневна и трпезарија со камин, целосно опремена кујна, гостинска соба со тоалет и туш, дополнителен тоалет во ходник.
Втор спрат: три спални и два тоалета.
Вкупно има 6 балкони.

Дворот е опремен со летна кујна. Паркинг простор за 5 коли.
Секоја соба е климатизирана.

Контакт 071/271-271
Детали
300 m2
Друго
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Козле
13.03.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Козле
02.04.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Kozle
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 180 m2
Соби: 5
Kozle
16.08.2022
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 78 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.