Код: 24676
Локација: Bunjakovec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
600 Евра
Шифра 24676
Се издава комплетно наместен стан од 71м2, на 1 кат, во понова мини зграда, во близина на Романска Амбасада. Станот се состои од дневна соба со кујна, 2 спални соби, 1 купатило и 1 вц. Греењето е градско а со станот следува и едно гаражно паркинг место.
Цена: 600 Евра/месечно.
Контакт: 071/271-271

Code 24676
Very nice and completely furnished apartment for rent with 71m2, on the 1st floor, in a newer building, near the Embassy of Romania. The apartment has a living room with kitchen, 2 bedrooms, 1 bathroom and 1 toilet. The heating is central city heating and there is a one car garage parking space included in the rental price.
Price: 600 Euros/month
Contact: 071/271-271
Детали
71 m2
1
3
2
1
Централно
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Буњаковец
14.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 94 m2
Соби: 3
Bunjakovec
16.09.2014
Изнајмува
Продавница
Bunjakovec
21.09.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 250 m2
Соби: 5
Bunjakovec
06.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.