Код: 25332
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 eur
Агенција Асторија изнајмува стан од 33м2, кај Универзална сала. Станот се наоѓа на 5ти кат, со јужна ориентација. Во станот се поставени клими инвертори.

Контакт: 071/236-797
Детали
33 m2
5
1
1
1
Југ
Поволности
Лифт
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
26.01.2022
Продава
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
30.12.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Centre
19.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 4
Centre
19.04.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.