Код: 25492
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 eur
Агенција Асторија изнајмува стан на втори кат во мала зграда од два ката. Просторот е 120 м2, составен од главна просторија со кујна, одделни четири канцеларии, две купатила и дополнително едно WC. Сместен е на улица Рузвелтова, наспроти Вега бар.

Контакт: 071/236-797
Детали
120 m2
2
5
4
3
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 3
Centre
24.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
13.02.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 4
Centre
17.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.