Код: 25608
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
74200 евра
Шифра 25608
Се продава одличен стан, поволен за канцеларии, во центар, на плоштадот Филип Втори, кај хотел Стоун Бриџ, спроти Меморијалниот центар на холокаустот и црквата Свети Димитрија. Станот има 35м2, плус 7м2 подрум и се наоѓа на 3ти кат во зграда со лифт и градско парно греење. Станот е реновиран и се состои од две посебни простории, чајна кујна и еден тоалет.
Цена 74.200 евра.
Контакт 071/271-271
Детали
35 m2
3/5
2
1
1
Централно
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
07.02.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
04.11.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 101 m2
Соби: 3
Centre
14.10.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
15.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.