Код: 25611
Локација: Bunjakovec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
500 евра
Се изнајмува комплетно опремен стан во Центар ( реон Бунјаковец ) станорт е со вккупна квадратура од 75м2 на 5ти кат ,комплетно опремен и истиот се состои од: дневна ,трпезарја,кујна, една сална, бања и балкон. Станот е со јужна ориентација има лифт
Детали
75 m2
2 m2
2
1
Централно
југ
2018
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Буњаковец
21.09.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 250 m2
Соби: 5
Bunjakovec
14.12.2021
Продава
Продавница
Големина: 35 m2
Соби: 2
Bunjakovec
16.09.2014
Изнајмува
Продавница
Буњаковец
21.03.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.