Код: 25646
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
Агенција Асторија изнајмува убав деловен простор, позади Универзална сала, со површина од 350м2, Отворен простор, со 2 купатила и чајна кујна. Деловниот простор е веднаш вселив. Паркинг места во катна гаража. Цена за изнајмување 12,5 евра/м2 + 1 евро надоместок за услуга ( service charge )

Контакт тел.
071/333-336
071/244-331
Детали
350 m2
не
Да
5
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Гаража
Галерија

Слични

Centre
01.09.2020
Изнајмува
Продавница
Големина: 85 m2
Соби: 2
Centre
26.08.2022
Продава
Продавница
Големина: 60 m2
Centre
02.01.2010
Продава
Стан
Големина: 74 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.