Код: 25738
Локација: Vlae
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
Се продава релативно нов стан во Влае - Карпош кај ОУ Димо Хаџи Димов во непосредна близина до парк Делфина и Порта Влае.
Зградата е градба од 2017.
Станот е многу светол и во мирна населба во близина на училиште и маркети, а гледа на исток со отворен поглед и кон Водно. Се наоѓа на 1-ви кат во зграда од 2 ката со вкупно 5 станови.
Станот има 70 м2 вкупна површина, внатрешна површина е 65 м2 со:
- голема дневна
- отворена кујна со трпезарија
- 2 спални соби
- 1 купатило
- 1 тераса од 5м2
Греењето е на сопствено парно, а има инсталирано и нов инвертер клима уред. Зградата е
изградена со енергетски ефикасна фасада и има одлична топлотна изолација. Станот има чист
имотен лист.
Станот се продава полу-наместен (има опција и за целосно наместен) со 2 големи вградени
плакари, 1 плакар во големата спална, кујна, инвертер клима, целосно опремено купатило и се што
е вградено. Подот е висококвалитетен паркет. Се во станот е релативно ново и користен е активно
помалку од 2 години.

Детали
70 m2
1
3
2
Сопствено
2017
Поволности
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Vlae
22.05.2024
Продава
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Vlae
23.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 160 m2
Соби: 5
Vlae
07.07.2017
Изнајмува
Куќа
Vlae
06.03.2024
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 100 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.