Код: 25887
Локација: Vlae
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
500 евра
Шифра 25887
Се изнајмува спрат од куќа во Влае со површина од 100м2 и дворче од 50м2. Станот се состои од дневна соба со трпезариски дел, кујна, 3 спални соби и 1 бања. Ладење и греење со клима инвертери и електрични панели во секоја соба.
Цена 500 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25887
A ground house apartment for rent in Vlae, with an area of ​​100m2 and a yard of 50m2. The apartment consists of a living room with a dining area, a kitchen, 3 bedrooms and 1 bathroom. Cooling and heating with air conditioning inverters and electric panels in every room.
Price 500 euros/month.
Contact 071/271-271

Детали
100 m2
50 m2
пр
4
3
1
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Vlae
14.04.2022
Продава
Стан
Големина: 109 m2
Соби: 4
Vlae
18.05.2018
Изнајмува
Стан
Vlae
18.05.2021
Продава
Куќа
Големина: 155 m2
Соби: 4
Vlae
26.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.