Код: 25767
Локација: Bunjakovec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 евра
Шифра 25767
Се изнајмува празен стан, погоден за канцелариско работење, позади Буњаковец, во близина на школото Песталоци. Станот е на 2 кат, во мала зграда од 4 ката, со лифт. Греењето е сопствено на котле на струја. Истиот е со вкупна квадратура од околу 130м2, голема дневна соба со кујна, еден гостински тоалет, одвоен дел со уште три спални соби, едно купатило и две тераси. Едно надворешно паркинг место, позади зградата со пристап со рампа.
Цена 800 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25767
An empty unfurnished apartment for rent, suitable for office work, behind Bunjakovec, near Pestaloci school. The apartment is on the 2nd floor, in a small building with 4 floors and with an elevator. The heating is provided by an electric boiler. It has a total square footage of 130m2, with a large living room with kitchen, one guest toilet, a separated section with three more bedrooms, one bathroom and two terraces. One outdoor parking space, behind the building with ramp access.
Price 800 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
130 m2
2/4
4
3
2
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Буњаковец
23.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Bunjakovec
06.04.2023
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 141 m2
Соби: 1
Буњаковец
26.05.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 2
Bunjakovec
04.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.