Код: 25776
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
99000 EUR + 3%
Агенцоја Асторија продава стан во Порта Буњаковец, со површина од 60м2. Располага со 1 спална соба и една помала работна соба, дневна соба со трпезарија и одвоена кујна. Една тераса од 2м2 и едно купатило. Станот е на 5ти кат со лифт во постара зграда. Со станот оди и едно гаражно место. Станот не е реновиран.

Контакт тел.
071/333-336
071/244-331
Детали
60 m2
не
Да
5
3
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Гаража

Слични

Centre
11.07.2017
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 112 m2
Соби: 3
Centre
28.07.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 78 m2
Соби: 3
Centre
06.05.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 151 m2
Соби: 3
Centre
10.03.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 101 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.