Код: 10482
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци
Стан во Скопје, Карпош 2 (Ми-Да комплекс), нова зграда, 56 м2, на прв кат (од вкупно 5) со лифт.
Станот има дневна соба и трпезарија, кујна, 1 спална, 1 купатило.
Има клима уред, интернет, телевизор, сопствено греење - на струја.
Станот е целосно опремен со нов мебел.
Паркинг простор - гаража.
Детали
56 m2
1
2
1
Сопствено
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 2
16.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 165 m2
Соби: 3
Karposh 2
29.06.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 48 m2
Соби: 1
Karposh 2
05.06.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 2
30.05.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 74 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.