Код: 11961
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR со трошоци
Се изнајмува нов стан во Центар на Скопје, 50 м2, на трет кат (од вкупно 3) без лифт, 1 спална, 1 купатило, дневна соба. Станот е целосно опремен со нов мебел, централно греење, клима уред, кабелска телевизија и интернет.
Детали
50 m2
3
2
1
Централно
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
26.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
30.08.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 109 m2
Соби: 3
Centre
11.12.2020
Продава
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Centre
29.08.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 82 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.