Код: 14129
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Скопје, Центар (во близина на Рамстор) во нова зграда, 56 м2 на втор кат (од вкупно 5) со лифт, 1 спална, 1 купатило, 1 балкон.
Опремен со нов мебел, централно греење, клима уред, кабелска телевизија, интернет.
Детали
56 m2
2
2
1
Централно
Југ
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Мебел
Галерија

Слични

Centre
02.02.2016
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 375 m2
Соби: 9
Centre
13.11.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
18.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Centre
02.03.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.