Код: 17846
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Центар на Скопје, 74 м2 на 4ти кат (од вкупно 7) со лифт, 2 спални, 1 купатило, дневна соба. Станот е комплетно реновиран, целосно опремен со нов модерен мебел, централно греење, клима уред, кабелска телевизија и интернет.
Детали
74 m2
4
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
20.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 4
Centre
08.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 2
Centre
22.10.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 112 m2
Соби: 3
Centre
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2