Код: 18082
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
650 EUR + трошоци
Се изнајмува спрат од куќа во Скопје, населба Центар, 115 м2 на прв кат (вкупно 3). Има 3 спални, 1 купатило + 1 гостински тоалет, целосно наместен со нов мебел, клима уреди, интернет, кабелска телевизија, сопствено греење, 2 балкона.
Детали
115 m2
19 m2
1
4
3
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
24.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Центар
27.03.2023
Продава
Стан
Големина: 49 m2
Соби: 2
Центар
11.11.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 108 m2
Соби: 4
Центар
19.09.2017
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.