Код: 18133
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во населба Водно во нова зграда. Станот има површина од 121 м2 на втори спрат (вкупно 7) со лифт. Станот има дневна и трпезарија, три спални, целосно опремена кујна, две купатила, еден голем балкон, приватно греење, клима, интернет и гаража.

Контакт телефон:
071 271 797
Детали
121 m2
Да
2
4
3
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Галерија

Слични

Водно
14.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 104 m2
Соби: 3
Водно
02.09.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Vodno
17.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Vodno
10.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3