Код: 19377
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
380 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Центар (близу T-Home компанијата) со 58 м2 на четврти спрат (вкупно 6) со лифт. Станот има една спална, едно купатило, кујна, трпезарија, еден балкон, централно греење, кабелска телевизија, интернет и гаража. Целосно е опремен со нов и модерен мебел. Датум на изградба 2006 год.
Детали
58 m2
Да
4
2
1
1
Централно
2006
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
28.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 125 m2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
06.11.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.