Код: 19432
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, населба Дебар Маало со 60 м2 на втори спрат (вкупно 3), со две спални, едно купатило, целосно реновиран и опремен со нов мебел, клима, кабелска телевизија, интернет и приватно греење.

Детали
60 m2
Да
2
3
2
1
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
01.06.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 40 m2
Соби: 1
Debar maalo
14.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 102 m2
Соби: 3
Debar maalo
25.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 4
Debar maalo
31.07.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.