Код: 20881
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
700 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Центар на Скопје (во близина на Холандска амбасада), 80 м2 на 4ти кат (од вкупно 5) со лифт, 2 спални, 1 купатило + гостинско WC, балкон, централно греење, телевизор, интернет, клима уред.
Станот е опремен со нов модерен мебел.
Детали
80 m2
Да
4
3
2
Централно
2009 / 2010
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
14.04.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 65 m2
Соби: 2
Centre
30.09.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 358 m2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 112 m2
Соби: 4
Centre
21.02.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.